Havajská masáž (Lomi Lomi)                    Fotogalerie

 číslo kurzu 

 mapa (místo konání) 

 volná 
 místa 

 probíhá 
od - do 

 termín 
 závazné přihlášky 

 poznámka 

 HM-26-HB 
lektor:
 Petr Beran 

 Horní Krupá 

2

 26. - 27.5.2023 

- - -

 pátek       15,00 - 20,00 h 
 sobota       9,00 - 18,00 h 

 Cena kurzu je 2.490,- Kč, platba na místě. 


      Popis kurzu:
Havajská masáž (Lomi Lomi) pochází, jak již z názvu vyplývá z Havajských ostrovů. Jde o nádhernou masáž, kde se využívá masírování především obou předloktí (Lomi Lomi) současně. Jde o jakýsi "tanec" kolem klienta, kde se účinek masáže ještě umocní vonnými oleji specielně připravenými pro tuto masáž a podmanivou relaxační hudbou.

    Je to velmi příjemná relaxační technika, kde se doporučuje "vypnout od všeho kolem" a nechat se "přenést" myšlenkami do Tichomoří….

    Tato technika vychází z podobných tahů a principů jako masáž "Horkými lávovými kameny". Výhodná je zejména pro to, že zde nemusí být žádné vstupní náklady na vybavení a po absolvování kurzu je možné okamžité uplatnění v praxi. Znalost obou těchto technik je zajímavá i pro to, že masáž horkými lávovými kameny je žádaná především v chladnějších měsících a havajská masáž je výborným doplněním a klientela zvyklá na tento typ masáže tedy "nestrádá" v žádném ročním období :-).

    Kurz vede Petr Beran a s sebou je dobré si přinést masérské převlečení a přezutí, prostěradlo, tři malé ručníky a jeden velký (kdo vlastní "sárong" - velký šátek - z kurzu masáž "Horkými lávovými kameny", tak je možné si ho vzít s sebou, ostatní jej zde budou mít k dispozici).

Délka kurzu: 18 vyučovacích hodin.
Kurz je zakončen certifikátem.

Fotogalerie